Karayolu Taşımacılığı​

Gökay Transport, Türkiye’den Avrupa, Balkanlar, Asya ve Türki Cumhuriyetlere İthalat – İhracat taşımaları ve bu ülkeler arasında transit taşıma hizmeti vermektedir. Şirketimiz, gönderici firmalar ile sürekli temas halinde olup malın sipariş şartlarına göre uygun evrak hazırlanması, depodan alınması malın yola çıkartılması, varışı ve tüm sözü edilen lojistik hizmetlerin her safhasında müşteriyi bilgilendirmesi transit süre garantisi verilmesi hizmetleri arasındadır.

 

Gökay Transport, Türkiye merkezli sınırlar ötesi taşımalarda, Dünya’nın her noktasına ulaşabilme imkanını bir ya da birbiri ile bağlantılı taşıma modellerini kullanmak suretiyle en optimum zaman ve maliyet fırsatlarını yaratarak kurumların hizmetine sunar.

 

Gökay Transport, geniş bir araç filosuna sahiptir. Teknolojik alt yapısıyla filosunu kolaylıkla işletmektedir. Bu sayede maliyet ve süre bakımından lojistik sektöründe karayolu taşımacılığında tercih edilen şirketler arasında yer almaktadır.

Taşıyoruz...

Dünyanın çeşitli ülkelerine ve çeşitli şehirlerine kadar genişleyen iş ağımızı her geçen gün dahada artırmaktayız. Bu gelişim sürecinde kalitemiz ve güvenimizden hiç taviz vermeden devam etmekteyiz.

▪ Kimyasal madde taşıması

▪ Uluslararası fuar taşımaları

▪ Güçlü acenta ağı ile ön çektirme ve son depolama hizmetleri

▪ Gümrükleme alanında deneyimli bir kadro ile ayrıcalıklı hizmet

▪ İhracat ve ithalat işlemlerinde lojistik destek servisi

▪ Multimodal Taşımacılık

▪ Proje taşımacılığı, yatırım malzemeleri, özel uzmanlık gerektiren ağır parça taşımaları

▪ Taşınan tüm ürünlere CMR konvansiyonu esaslarına göre nakliye sigortası

Sohbeti Başlat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?