Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma 8:00 - 18:30
Telefon+90 216 575 01 10
Telefon (7/24)+90 533 302 33 10
E-Mail info@gokaytransport.com

Hakkımızda

Gökay Transport merkezi İstanbulda bulunan modern ve profesyonel bir şirkettir. Aynı zamanda diğer nakliye çözümleri ve hızlı nakliye hizmetleri sunuyoruz. Bu, bize birçok nakliye türü için gelebilir demektir. Bu, mini paketten bir veya daha fazla palete göre değişir. Teslimat hizmetlerinde uzmanız ve gerekli tüm diplomaları ve izinleri alıyoruz. Kişisel temastan çok sevindik çünkü tecrübe bunun en iyi sonucu verdiğini gösteriyor. Gökay Transport Sektörüne başlarken kalıcı olmak adına alışılmışın dışında araç yatırımları yaparak; farklı hizmet anlayışı ile tüm araçlarını yanıcı, parlayıcı tesisat ile yapılandırmış ve günümüz tüm sanayicilerin üretiminde kullandığı ham madde ürünlerini, lisanslı, yeşil sigorta ve CMR sigortası ile taşımalarını daha güvenilir hale getirmiştir. Aynı zamanda portföyünde bulunan otomotiv sektörünün liderleri konumundaki markalara özel hizmet anlamında, yine tüm araçları rulo sac taşımaya uygun havuzlu dorselerini devreye sokarak; Bu özellikte var olan Gürcistan’da ve Türkiye’de toplam araç sayılarının yüzde anlamında tek hanelerde bulunan filoya sahiptir. Bu özellikleri ile taşımada farklı bir anlayış ile yaklaşan Üniversal Lojistik sizlere daha iyi ve güvenilir, anlık online bilgi paylaşımı, tüm hizmet aldığı birimlerine dilediği gibi ulaşabilen, müşterilerine tüm isteklerine cevap odaklı hizmet anlayışı ile yaklaşmaktadır.

 

İstanbul, Erenköy’deki deposuyla yükünüz Türkiye’nin neresinde olursa olsun iletişim sağlayabileceğiniz ve dilediğiniz anda ortak olabileceğiniz şeffaflığa sahiptir. Gürcistan Tiflis ve Hollanda’nın  Maarssen’deki depomuzda siz değerli müşterilerimizin Avrupa dahili nakliye, paketleme, paletleme, ambalaj yenileme vb. gibi hizmetlerini de ayrıca vermekteyiz.

 

Türkiye’deki depolarında bulunan Yanıcı, Parlayıcı Gümrüklü ve Serbest depo, Gümrüksüz Soğuk Hava depoları ve Normal eşyalarınızı da Gümrüklü ve gümrüksüz depolatabileceğiniz farklılığı ile de Lojistiğin bir bölümü içerinde olan depolamada da farklılığını Türkiye’de bir ilk gerçekleştirerek kanıtlamıştır.

Sohbeti Başlat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?