Çalıştıgımız Ülkeler

Avrupa'dan Gürcistan'a transit Nakliye Nasıl Yapılır?

Gökay Transport yıllardır verdikleri hizmet ile nakliyat ve lojistik konularında deneyim kazanan uzman kişilere ve modern araçlara sahiptir. Müşteri memnuniyetini önemseyerek özenle çalışan firma ağır nakliyat sektöründe uluslararası alanda ilerleyerek büyük başarı göstermiştir. İthalat ve ihracat yapan şirketlerin ihtiyaç duydukları araçları temin ederek yük istenilen yere ulaşmasını sağlar. Gürcistan  nakliye firmaları sektöründe on yıllık bir geçmiş ile sizlere en güvenilir taşımacılık hizmeti vermeyi hedefleyen firmamız en uygun fiyatları sunmaktadır. Çok uzun, orta uzunluk ve genişliğe sahip olan araçlarla taşımacılık yapan firma ürünün özelliğine göre en uygun aracı belirler. En uygun navlunla en hızlı hizmeti sunmaya çalışan firma Irak nakliyat konusunda sizlere tam destek olmaktadır. 

Gokay Transport Firmasının Avrupa'dan direk Azerbaycan'a Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Proje ve Ağır Nakliye hizmeti veren Gokay Transport haftanın belirli günlerinde Avrupa'dan Azerbaycan'a yola çıkmaktadır. Yükün tıra yüklenmesi ya da taşınması esnasında herhangi bir hasar oluşursa CMR nakliye sigortası yapılarak zararın karşılanması sağlanır.  Gokay Transport en kısa sürede verilen adrese yükü teslim eder. Uluslararası ağır nakliyat konusunda öncü olan firma diğer firmalara göre bu alanda başarılı çalışmalar yaparak adını duyurmuştur. Beton ve çelik eleman, boru hattı, vinç ve fore nakliyatı yaparak ağır yüklerin istenilen adrese ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Azerbaycan Nakliyat

Gokay Transport ile Türkiye - Azerbaycan Parsiyel Nakliye Hizmetinin Ayrıcalığı Nedir

Azerbaycan Transit taşımacılığı ile uzun vadede kalıcı ilişkiler kurmayı hedefleyen Gokay Transport diğer firmalara göre daha güvenli hizmet vermektedir. Haftanın belirli günleri özel araçlarla yola çıkan deneyimli ekip yükünüzü önceden belirtiğiniz adrese ulaştırır. Alanında eğitim almış uzman kişiler tarafından verilen nakliyat hizmeti sayesinde malın araca yüklenmesi, yolculuk esnası ve adrese teslim edilmesi durumunda hiçbir sorun yaşanmaz. Başta Nahçıvan ve bakü olmak üzere diğer illerdeki ithalat ve ihracat ihtiyacına karşılık verebilen firmamız özvarlığımız olan araçlarımız ve deneyimli şoförlerimizle son derece düzenli servis sağlamaktadır.Ağır nakliyat konusunda da geniş yelpazeye sahip olan firmamız aynı zamanda soğuk zincir ürün taşımacılığı kapsamında frigo tırlarımız ve konteyner taşımacılığı kapsamında konteyner kilitli araçlarımızla hizmet vermektedir.Avrupanın tüm ülkelerinden Türkiye istanbul, ankara, izmir, adana ve gaziantapten transit kullanılarak Azerbaycan'a 3. taşımacılığı konusunda da yeterli imkanlarımızla hizmet sunmaktayız.

Parsiyel Nakliye Yaptıgımız Ülkeler

Gürcistan Azerbaycan, Ermenistan, Rusya ve Kazakistan,Ülkelerine ihracat, ithalat konusunda aracılık yapan firma sizlere en güvenli taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Deneyimli personelleri ile birlikte çalışan firma yükünüzü taşıyabilecek özel araçlara sahiptir. Tekstil ürünleri için askılı araçlar tercih edilir. Kırılacak eşyalar için özel araçlar temin edilir. Öz mal tenteleli, frigo ve sözleşmeli araçlarla size hizmet veren firma R2 taşıma belgesine sahiptir. Bakü, Lenkeran, nahçıvan, Mingeçaur, Gence ve Sumgayt illerine nakliyat yapan firma Azebaycan nakliyat ve lojistik konusunda öncü olmayı başarmıştır.  kargo laleli, istanbul, aksaray, fatih, londra, bakü, Karayolu dışında deniz yolu ile nakliyat yapan firma genellikle gıda, yapı inşaat ürünleri, mobilya, makine, tekstil, demir çelik, beyaz eşya ve ağır sanayi gibi sektörlerde taşımacılık yapmaktadır.