Çalıştıgımız Ülkeler

Gürcistan Nakliye

TÜRKİYE İstanbul – Gürcistan arasında uluslararası lojistik hizmeti veren firmamız, müşteri odaklı çözümler üreterek farklılık yaratmaktadır.

 

Gürcistan'da Nakliyat Firmaları Arasında Öncü

Şirketimiz Gürcistan daki iştiraki Gökay Transport ile tüm avrupanın ve Gürcistan'nın nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız;

İş sürecinin planını yapar,

Yük ve evrakları takip eder,

İhtiyaca yönelik olarak organize olur,

En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan yükleri alıcısıyla buluşturur.

 

HİZMETLERİMİZ

 • Kapıdan kapıya taşımalar
 • Komple - parsiyel yüklemeler
 • Gürcistan gümrükleme hizmetleri
 • Gürcistan depolama hizmetleri
 • Gürcistan iç nakliye hizmetleri
 • Ağır tonaj - gabari yüklemeler

Ayrıca Gürcistan'da ağır nakliyat, dkp sac, konteyner taşımacılığı, araç taşıma, ağır nakliye hizmetlerinin yanı sıra; Gürcistan içerisindeki taşımalarda, varil taşıma, tır nakliye, yük taşımacılığı, saç aparatları, ağır taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, tır taşımacılığı, ağır nakliye, ağır nakliyat, kaldırma aparatları taşımacılıklarıda yapılabilmektedir.

HAFTALIK KOMPLE PARSİYEL YÜKLEMELERİMİZ

 • Parsiyel çıkışlarımız;
  İTHALAT : Salı ,Çarşamba, Perşembe, Cuma günleridir.
  İHRACAT : Salı ,Çarşamba, Perşembe (Yük durumuna göre çıkış), Cuma, Cumartesi günleridir (Kesin çıkış).
 • Komple çıkışlarımız hafta içi her gündür.
 • Taşımalarımızın tümü "CMR SİGORTASI" kapsamındadır.
 • Transit yol süresi komple taşımalarda 4-6 gün arasıdır.
 • Parsiyel taşımalarda 5-7 gün arasıdır.
 • 1 Lademetre (LDM) =1.750 kg 1 M3 = 333 kg.

 

BAŞLICA TAŞIDIĞIMIZ YÜK ÇEŞİTLERİ

Otomotiv, Rulo sac, ADR, kimyevi maddeler ,mobilya, kauçuk malzemeler, kırtasiye, , aksesuar

Maden, alüminyum, makine parçaları, ambalaj malzemeleri, araç gereç,  asfalt

Moda gereçleri, ayakkabı, mukavva, bakır, mürekkep, bilgisayar malzemeleri, orman ürünleri

Boru, palet ,cam, pastacılık malzemeleri, çanta, pencere, çelik, plastik malzemeler

Çorap, sağlık ürünleri, demir, ses düzenekleri, el aletleri, silikon, elektrik malzemeleri, taş,

Taş ürünleri, fotoğraf malzemeleri, tehlikeli maddeler, gazete kağıdı, temizlik malzemeleri.

 

Gürcistan'a Lojistik Hizmeti Nasıl Verilir?

Parsiyel ve parça grupaj olmak üzere haftanın belirli günleri Gürcistan'a nakliye yapan Gökay Transport sizlere kusursuz bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan firmamız istediğiniz miktardaki yükün taşımacılığını yapmaktadır. Belirtiğiniz adrese çok kısa süre içinde ulaşarak yükünüzü teslim eden firmamız özellikle ağır yük ve Gürcistan nakliye konusunda oldukça ileridir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek alt yapısı sağlam tam donanımlı modern araçlarla taşımacılık yapmaktadır. Gürcistan frigo nakliye karayolu taşımacılığı hakkında bilgi almak için telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Farklı büyüklük ve genişlikteki araçlarla hizmet veren firma aynı zamanda nakliyat konusunda deneyimli uzman personeller ve şoförler ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Ağır nakliyat konusunda uluslararası alanda öncü olan firmamız sayesinde nakliyat işinizi sorunsuzca çözebilirsiniz. Telefondaki görüşmemize istinaden istemiş olduğunuz bilgileri belirtiyorum. Gürcistan rustavi bölgesi tilfisteki fabrikadan inşaat demirini ankara ve istanbula nakledeceğiz. Haftalık 50 araç aylık tahmini 200 tır yaklaşık 5.000 ton demir nakliyesine ihtiyacımız olacaktır

En uygun navlunla sizlere kusursuz bir hizmet sunan Gökay Transport ithalat ve ihracat alanında taşımacılık yaparak aracılık yapmaktadır. Öz mal tenteli, nakliye araçları ve sözleşmeli araçlarla taşımacılık hizmeti veren firma malın özelliğine göre en uygun aracı belirler. Araçların hepsi C2 taşıma belgesine sahiptir. Ayrıca taşıma esnasında oluşabilecek olası osmaniye kaza durumunda malınızda oluşan zararın karşılanması amacıyla CMR nakliye sigortası yapılmaktadır. antalya Gürcistan nakliye illeri Akhalkalaki, Bolnisi, Telavi, Kobuleti, Marneuli, Kutaisi, mersin Ozurgeti, adana Rustavi, gaziantep Tsalka, Gudauta, Tiflis ve Zugdidi’dir. Firma deniz yolu ile boş ve dönüş lowbed yük temin etmektedir. Ayrıca şehirler arası ve şehir içi ağır yük taşımacılığı ve ağır iş makineleri taşımacılığı hizmeti vermektedir. Yükleme Adapazarı yükleme Tahliye Gürcistan Poti limanı 2 Parti halinde sevkiyat olacak .

Normal ölçü ve tonaj max 20 ton Toplam 330 araç istanbul Adapazarı dan, Gürcistan Poti ye 17 adet 40’ Konteyner ile boru taşınacaktır imkanınız var mı Daha önce gönderdiğiniz teklifler için teşekkür ederim. ankara Afganistan ile ilgili daha haber bekliyoruz müşterimizden. Sizden ricam Konya – tır Gürcistana bir tır teklifi vermenizdir. yük Tonaj 20 tonu geçmez Eskişehir’deki fabrikamızdan Gürcistan’ın Mina kentine yapılacak 1 komple tır nakliye için tarafımıza fiyat vermenizi rica ederim. Talebiniz için teşekkür ederiz, Eskişehir-Mina/Gürcistan Karayolu Komple TIR Taşıma Fiyatımız Maksimum taşıma tonajımız 25.000 kg. Transit süre 3-4 günİskenderun Gümrüklü Antrepo’dan Gürcistan’ın Tiflis şehrine yaklaşık 26 ton ve 1600 kap motor yağı transit yükümüz bulunmaktadır. Yüke ait msds ektedir ve yükümüz yanıcı madde değildir. Ambalajlar koli ve plastik bidondur. Navlun teklifinizi iletmenizi rica ederim. Yalnız nakliye anlaşmasını ekteki gibi düzenledik rica etsem sizde sizin için uygun mudur diye kontrol edebilir misiniz, kayseri onayınıza istinaden bilgiler belli olduğunda nakliye anlaşmasını düzenleyelim. Ayrıca, yanlış veya eksık bilgi olmaması için tekrar yinelemek ıstıyorum iran ihracat çıkış işlemleri sizin acentenize aittir. Gürcistan Tiflis siparişimizde birinci tırda olması kesin istenen malzemeler samsun 7 kalemde belirtiklerimdir. Bütün siparişi 2 tır şeklinde yapılması istenmektedir.7 kalemde belirtiklerim dışında 8. Kalemden itibaren belirtilenlerden hangi kalemeler dahil olarak 1. Tıra sığdırabiliriz. Geri kalan siparişlerden de hangisi 2.tırı oluşturur yada 7 kalemde istenilenler 1.tır 7den sonrası 2 tır olarak sığar mı?Ayrıca sigortası ,gümrüğü dahil l nakliyesinin ücretini acil olarak öğrenebilir miyiz?Haftaya sevkiyatımızı gerçekleşecektir.